logo

reklam

Yeni lider Duruspor:2-1

KERVANSARAY47055Kırşehir 1. Amatör Küme Futbol Liginin 3. haftasında Cumartesi ve Pazar günü dört maç oynandı. Cumartesi günü oynanan 3. haftanın açılış maçında Evranspor ile Duruspor karşılaştı. Oldukça çekişmeli geçen maçın ilk yarısı 1-1 sona ererken, karşılaşmanın 82. dakikasında İsa’nın attığı golle Duruspor zorlu geçen karşılaşmayı 2-1 kazanarak, 7 puanla liderlik koltuğuna oturdu. Evranspor ise kaybettiği haftada 6 puanda kalarak, gol averajıyla ikinci sırada yer aldı. Cumartesi günü oynanan maçı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü İdris Şahin, Evranspor Başkanı Alpaslan Demribaş, Duruspor Başkanı Hakan Koçak, Kırşehirspor Teknik Direktörü Bekir Barış Cihan, Yardımcı Antrenör Mustafa Koçak, Kırşehirspor takım kaptanı Hacı Ahmet Çelik, Kaleci Serkan Kartal ve yüz kadar da spor sever izledi.
Diğer yandan 3. haftada oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle;
Volkan Yalın’ın idare ettiği maçta Duruspor, güçlü rakibi Evranspor’u 2-1, Halil Koyuncu’nun düdük çaldığı maçta Boztepe Malyaspor zayıf rakibi Gölhisargücü’nü 6-3, Özkan Yaşasın’ın yönettiği maçta Yeni Ulupınarspor, Çayağzıspor’u 5-3, Özgür Sağkal’ın düdük çaldığı maçta ise Bahçelievlerspor, Yeşil Özbağspor’u 8-0′lık skorla yendi. Yeşil Kamanspor ise haftayı bay geçti.
4. haftanın maçları ise şöyle 14 Aralık Cumartesi; Yeni Çayağzıspor-Yeşil Özbağspor (Bağbaşı Sentetik Saha, saat 13.00), 15 Aralık Pazar; Bahçelievlerspor-Duruspor (Bağbaşı Çim Saha, saat 11.00), Yeşil Kamanspor-Yeni Ulupınarspor (Kaman İlçe Sahası, saat 13.00), Evranspor-Boztepe Malyaspor (Bağbaşı Sentetik Saha, saat 13.30)

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ